Kategorie

Automatyczna lokówka Curl Secret IONIC Babyliss C1100E

Producent: BABYLISS
Dostępność:
Towar jest dostępny. Wysyłamy w 24 h ( dotyczy dni roboczych )
szt.
419,50 zł

Szmydt Wojciech SOLIDNA FIRMA

Nowa oryginalna automatyczna lokówka Babyliss Curl Secret IONIC C1100E.

Curl Secret IONIC - C1100E

Curl Secret to nowoczesna, inteligentna lokówka. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, opatentowanej technologii Auto Curl, urządzenie automatycznie wciąga kosmyk włosów, owija wokół ceramicznych elementów grzejnych i po kilku sekundach uwalnia w formie pięknie skręconego loka. O tym, że lok jest gotowy powiadomi sygnałem dźwiękowym.

Z Curl Secret możesz dowolnie wpływać na wygląd loków, od efektu lekkich fal, sprężystych loków, po loki mocno skręcone. Dodatkowo dzięki jonizacji włosy nie puszą się i nie elektryzują.

Curl Secret to nowoczesne i w pełni bezpieczne urządzenie. Jego ceramiczne elementy grzejne chronią włosy, jonizacja zapewnia im gładkość i piękny połysk.

 

Auto Curl Technology             3 lata gwarancji

Uważaj na podróbki !Opis techniczny:

- Opatentowana technologia AUTO CURL

- Bezszczotkowy silnik

- Ceramiczna powłoka

- Jonizacja

- 2 ustawienia temperatury (210°C, 230°C)

- 3 pozycje ustawienia czasu kręcenia loków (8s, 10s, 12s)

- Wskaźnik dzwiękowy (4-5-6 beeps)

- Czyścik

- Automatyczne zatrzymanie

- Długi kabel obrotowy 2,5m

- Włącznik On/Off

Gwarancja 3 lata. Serwis w Polsce.

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Działem Handlowym lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Dział Handlowy sklepu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl