Kategorie

Thetford toaleta przenośna turystyczna 21 l ( QUBE XG 21L THETFORD) - bez wskaźnika wypełnienia i płynów startowych-( dostępna opcja kup teraz,zapłać później )

Producent: THETFORD
Dostępność:
szt.
207,45 zł

Szmydt Wojciech SOLIDNA FIRMA

Wojciech Szmydt SOLIDNA FIRMA

Nowa oryginalna przenośna toaleta 21 l ( QUBE XG 21L THETFORD) ,kolor biały, bez wskaźnika wypełnienia i płynów startowych.

Wygodne, praktyczne i trwałe toalety - z tego właśnie słynie firma Thetford. Firma Thetford jest wynalazcą znanych na całym świecie oryginalnych toalet przenośnych. Od tamtej pory, zostaliśmy wiodącym światowym producentem systemów turystycznych toalet, akcesoriów oraz środków do ich pielęgnacji. Od ponad 40 lat firma Thetford projektuje i tworzy rozwiązania mobilne dla rynku czasu wolnego. Oferujemy wyłącznie produkty najlepszej jakości.
Jeśli szukasz wygodnej, praktycznej i trwałej przenośnej toalety, która nie wymaga podłączenia do systemu kanalizacyjnego lub wodnego. Odkryj sam znany na całym świecie, oryginalny wynalazek firmy Thetford!

Jakość przede wszystkim:
Zapewniamy, że nasza toaleta  przetrwa bez żadnych problemów wiele kolejnych lat. Toaleta jest wykonana z wysokiej jakości trwałego plastiku, a dzięki zaokrąglonym kształtom jest łatwa do czyszczenia i utrzymania. Co więcej, nasze przenośne toalety posiadają wiele innowacyjnych funkcji. Ponieważ Campa Potti jest niewielką, lekką i łatwą w użyciu toaletą, jest często używana w przyczepach kempingowych, samochodach kempingowych, na łodziach, w składanych przyczepach, a nawet domkach letniskowych. Może się również przydać podczas remontu domu lub po prostu jako druga toaleta.


Zalety:
Doskonała jakość, którą osiągnęliśmy w czasie 40-letniego doświadczenia w rozwiązaniach toalet turystycznych
2 lata gwarancji
Świeży wzór z gładkimi liniami i subtelnymi łukami
Trwały, wygodny i praktyczny w użyciu
Lekki plastik o wysokiej jakości
Wbudowany otwór opróżniający z zatyczką, ułatwiający położenie jednego zbiornika na drugim
Wygodny przycisk opróżniający dla czystego opróżniania bez chlapania
Wybór systemu spłukiwania wody
Wbudowany zamek pokrywy (do łatwego użycia, kiedy trzeba iść ze zbiornikiem wody do spłukiwania)


Jak działa ( QUBE XG 21L THETFORD) ?

Toaleta składa się z dwóch części: górna część składa się ze zbiornika na wodę do spłukiwania oraz miski ustępowej z odłączaną deską sedesową i pokrywą. Dolna część to zbiornik na nieczystości.
1. Obydwie części są łatwe zarówno do zmontowania jak i rozmontowania przy pomocy zapięcia z tyłu toalety.
2. Dodawanie odpowiedniej ilości produktów do pielęgnacji toalet Thetford Toilet Care do zbiornika na nieczystości przez otwór opróżniający jest bardzo proste.
3. Woda oraz płyn do spłuczki mogą zostać wlane bezpośrednio do zbiornika wody do spłukiwania.
4. Lekki zbiornik na nieczystości jest łatwy do przenoszenia oraz jest wyposażony w wygodną komorę do przechowywania dwóch próbek naszych produktów do pielęgnacji toalet Toilet Care.
 


Spłukiwanie toalety jest proste
Model został wyposażony w ręczną pompkę do mocnego spłukiwania nieczystości

 

Prawidłowa konserwacja produktu przedłuża jego żywotność
Aby obniżyć ryzyko zniszczenia, zbyt wczesnego zużycia i problemów podczas opróżniania zbiornika na nieczystości, zalecamy użycie produktów do pielęgnacji toalet Thetford Toilet Care. Spośród wielu produktów polecamy nasz wyjątkowy papier toaletowy oraz dodatki do toalet. Zapobiegają one powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, tworzeniu się gazów oraz
utrzymują w czystości wnętrze zbiornika na nieczystości. Aqua Soft, nasz wyjątkowy papier toaletowy, szybko się rozpuszcza w zbiorniku na nieczystości.

Zestaw zawiera:
Toaletę turystyczną ( QUBE XG 21L THETFORD)
Instrukcję obsługi

Parametry:

Poziom komfortu 1/3
Rozmiar Duży
Wymiary wys. x szer. x dł. (mm) 414 x 383 x 427
Wysokość siedziska (mm) 408
Kolor Biały
System spłukiwania wody Mieszkowy
Wskaźnik poziomu zbiornika na nieczystości Nie
Pojemność zbiornika na nieczystości 21 l
Wskaźnik zbiornika na wodę do spłukiwania Nie
Pojemność zbiornika na wodę do spłukiwania 15 l
Waga netto 3.9 kg
   
   

 


 

  • wysokość standardowej toalety

Gwarancja 24 m-ce.

 

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Działem Handlowym lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Dział Handlowy sklepu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl