Kategorie

LEGO® 10236 Star Wars Wioska Ewoków (Ewok Village Set) - dostępna opcja kup teraz,zapłać później

Producent: LEGO®
Dostępność:
Towar jest dostępny. Wysyłamy w 24 h ( dotyczy dni roboczych )
szt.
1 719,99 zł

Zobacz video (stanowi ono wyłącznie ogólnodostępny materiał informacyjny pobrany za pośrednictwem serwisu YouTube)

Szmydt Wojciech SOLIDNA FIRMA
Wojciech Szmydt SOLIDNA FIRMA

Nowe oryginalne klocki LEGO®  10236 Star Wars Wioska Ewoków (Ewok Village Set).

Opis szczegółowy:

Odtwórz kultowe sceny rozgrywające się w wiosce Ewoków!

Udaj się w podróż na Endor™, aby odwiedzić wioskę Ewoków rozmieszczoną w gałęziach drzew. Ten model leśnej siedziby Ewoków wygląda zupełnie jak w Epizodzie VI Gwiezdnych Wojen — „Powrocie Jedi”. Jest pełen niezwykłych funkcji, takich jak kryjówka w pniu drzewa, skrytka na miecz świetlny, pajęczyny, pułapki sieciowe, zjeżdżalnia, katapulty i podnoszony tron. Zwab śmigacz zwiadowczy w zasadzkę — tak jak w filmie! Zestaw zawiera realistyczne szczegóły, takie jak linowe kładki, pnącza i liście, kuchnię, magazyn żywności, sypialnię i salę obrad. Wioska Ewoków to doskonały dodatek do każdej kolekcji LEGO® Star Wars. Zestaw zawiera R2-D2™ i 16 minifigurek z bronią: Luke'a Skywalkera™, księżniczkę Leię™, Hana Solo™, Chewbaccę™, C-3PO™, 2 żołnierzy Rebelii, 5 Ewoków™ (w tym Wicket™, Teebo™, wódz Chirpa™ i Logray™), 2 zwiadowców™ i 2 szturmowców™.

- Zawiera R2-D2™ i 16 minifigurek: Luke'a Skywalkera™, księżniczkę Leię™, Hana Solo™, Chewbaccę™, C-3PO™, 2 żołnierzy Rebelii, 5 Ewoków™, 2 zwiadowców™ i 2 szturmowców™.
- Zawiera kryjówkę w pniu drzewa i skrytkę na miecz świetlny, pułapki sieciowe, katapulty, podnoszony tron, zasadzkę na śmigacz, kuchnię, magazyn żywności, sypialnię i salę obrad.
- W zestawie jest też śmigacz.
- Bronie: miecz świetlny, 3 pistolety blasterowe, 2 blastery, 2 karabiny blasterowe, 2 włócznie, łuk i kusza.
- Zestaw zawiera też 2 kostury.
- Zbierz rzadko spotykane minifigurki w barwach używanych na Endorze: księżniczkę Leię, Luke'a, Hana Solo, C-3PO i Ewoka Wicketa!
- Broń się przed naporem sił Imperium.
- Wzbudź zadziwienie wśród Ewoków podnoszonym tronem!
- Unikaj pułapek pajęczych i sieciowych!
- Zniszcz śmigacz w zastawionej zasadzce!
- Schowaj się w kryjówce w pniu drzewa.
- Wskocz do zjeżdżalni, aby szybko wziąć udział w bitwie.
- Wystrzeliwuj we wroga głazy z katapult!

 

Wymiar opakowania: 47,8 x 58 x 8,8 cm
Ilość elementów: 1990
Grupa wiekowa: 12 lat+
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: Lego

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Działem Handlowym lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Dział Handlowy sklepu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl