Kategorie

Przed chwilą kupiono

LEGO® Duplo 10907 Zwierzęta świata ( World Animals )
LEGO® 41335 Domek na drzewie Mii
LEGO® 42083 Technic Bugatti Chiron
LEGO® 75212 Star Wars Sokół Millennium
LEGO® Super Heroes Batman Strach na wróble 76054
LEGO® 70670 Ninjago Klasztor Spinjitzu
 LEGO® 76028 Super Heroes Inwazja Darkseida
LEGO® 42080 Technic Maszyna Leśna
LEGO® 70425 Hidden Side Nawiedzone liceum w Newbury

LEGO® 21042 Architecture Statua Wolności

Producent: LEGO®
Dostępność:
Towar jest dostępny. Wysyłamy w 24 h ( dotyczy dni roboczych )
szt.
311,99 zł

Zobacz film poglądowy (stanowi on wyłącznie ogólnodostępny materiał informacyjny pobrany za pośrednictwem serwisu YouTube)

Szmydt Wojciech SOLIDNA FIRMA
Wojciech Szmydt SOLIDNA FIRMA

Nowe oryginalne klocki LEGO® 21042 Architecture Statua Wolności.

Gwarancja 24 m-ce.

 • Złożenie tego zestawu LEGO® Architecture stanowi fascynujące wyzwanie i zapewnia dużo satysfakcji.
 
Seria: Architecture
Producent: LEGO
Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
Marka: LEGO
Przedział wiekowy:+16 lat

 

Opis szczegółowy:

Uczcij monumentalne połączenie architektury i rzeźby w zestawie LEGO Architecture 21042 Statua Wolności. Ten 93-metrowy, kultowy symbol niepodległości Ameryki stoi na wyspie Liberty Island, witając w nowojorskim porcie żeglarzy z całego świata. Imponujący model z klocków LEGO wiernie przedstawia harmonijne połączenie rzeźby i architektury, jakim jest ta budowla. Na misternie odwzorowanym cokole można dostrzec dekoracyjne tarcze, ceglaną fakturę oraz kolumnady na balkonach. Kunsztownie wykonanemu posągowi Wolności nie brakuje żadnego z detali: powłóczystej szaty, zerwanych łańcuchów, siedmioramiennej korony, charakterystycznej tablicy ani złotej pochodni w uniesionej ręce. Model zbudowany jest z piaskowozielonych i beżowych klocków odzwierciedlających autentyczną kolorystykę budowli i zawiera dekoracyjną płytkę z nazwą. Świetnie sprawdzi się jako symboliczny element wystroju domu lub biura, a złożenie go to fascynujące wyzwanie, które zapewni dużo satysfakcji każdemu miłośnikowi architektury, podróży, historii i projektowania.

 • Interpretacja Statuy Wolności - ważnego punktu na architektonicznej mapie świata - dostępna w serii LEGO Architecture.
 • Model składa się z misternie odwzorowanego cokołu z dekoracyjnymi tarczami, ceglaną fakturą i kolumnadami na balkonach, a także posągu Wolności z powłóczystą szatą, siedmioramienną gwiazdą, charakterystyczną tablicą i złotą pochodnią.
 • Do zestawu dołączona jest broszura z informacjami o projekcie, architekturze i historii budowli. (Tylko w języku angielskim i francuskim. Tekst w pozostałych językach można pobrać ze strony LEGO.pl/architecture).
 • Seria LEGO Architecture, stworzona dla miłośników podróży, architektury, historii i projektowania, oddaje hołd światowej architekturze poprzez odtwarzanie najsłynniejszych budowli z klocków LEGO.
 • Zestaw zawiera ponad 1685 klocków LEGO.
 • Złożenie tego zestawu LEGO Architecture stanowi fascynujące wyzwanie i zapewnia dużo satysfakcji.
 • Model ma ok. 44 cm wysokości, 14 cm szerokości i 14 cm głębokości.

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Działem Handlowym lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Dział Handlowy sklepu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl