Kategorie

LEGO® 21142 Minecraft Igloo niedźwiedzia polarnego

Producent: LEGO®
Dostępność:
Towar jest dostępny. Wysyłamy w 24 h ( dotyczy dni roboczych )
szt.
122,45 zł

Zobacz film poglądowy (stanowi on wyłącznie ogólnodostępny materiał informacyjny pobrany za pośrednictwem serwisu YouTube)

Szmydt Wojciech SOLIDNA FIRMA
Wojciech Szmydt SOLIDNA FIRMA

Nowe oryginalne LEGO® 21142 Minecraft Igloo niedźwiedzia polarnego .

Towar zapakowany w oryginalne pudełko producenta.

Gwarancja 24 m-ce.

 

Opis szczegółowy:

W tym zestawie znajdziesz igloo, a także niedźwiedzia i małego niedźwiadka polarnego. Nałap ryb, a potem zbuduj dozownik strzał, aby bronić się przed tułaczem. W zestawie także minifigurka Alexa.

 

Igloo w zaśnieżonym biomie czeka, aż je odkryjesz. Towarzystwa dotrzymają Ci niedźwiedź polarny i mały niedźwiadek polarny. Nałap ryb, a potem zbuduj dozownik strzał, aby bronić się przed tułaczem. Ten zestaw Lego został zaprojektowany specjalnie z myślą o młodych fanach tej popularnej gry komputerowej z otwartym światem. Dzięki niemu na własnej skórze doświadczysz przygód ze świata LEGO® Minecraft™! Łącząc ten zestaw z innymi modelami z tej serii, możesz zbudować własne uniwersum Lego Minecraft. W zestawie znajduje się również minifigurka Alexa z Lego Minecraft.

 

● W zestawie minifigurka Alexa z Lego® Minecraft™, a do tego figurki tułacza, niedźwiedzia polarnego i małego niedźwiadka.

● Zestaw zawiera igloo Minecraft™ do złożenia z klocków, krajobraz ze śniegiem z drzewem, obszar pokryty wodą i roślinami z blokami lodu, a także ozdobną flagę i dozownik strzał.

● Dach igloo można zdjąć. Wewnątrz zobaczysz ukazane z detalami wnętrze, a w nim pochodnię z czerwonego kamienia do zbudowania, łóżko, stół warsztatowy i piec.

● Chwyć diamentowy miecz i obroń igloo przed wrogami.

● Zbuduj dozownik strzał, który ochroni Cię przed tułaczem.

● Znajdziesz tu niedźwiedzia polarnego, który umie stać na tylnych łapach!

● W zestawie broń: miecz i łuk.

● W zestawie akcesoria: wędka, 2 ryby, drabina i skrzynka.

● Puść wodze fantazji — zestaw można przerabiać na inne modele Lego® Minecraft™!

● Ten zestaw dla chłopców i dziewczynek zawiera prawie 280 klocków i jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 8 lat.

• Wymiary: ok. 11 cm wysokości, 16 cm szerokości i 24 cm głębokości.

Wymiary pudełka: 19.0x35.0x7.0 cm.

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Działem Handlowym lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Dział Handlowy sklepu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl