Kategorie

LEGO® 60197 City Pociąg pasażerski - Zarejestruj zakup na www.legomastersloteria.pl i sprawdź od razu, czy wygrałeś.

Producent: LEGO®
Dostępność:
Towar jest dostępny. Wysyłamy w 24 h ( dotyczy dni roboczych )
szt.
391,99 zł

Zobacz film poglądowy (stanowi on wyłącznie ogólnodostępny materiał informacyjny pobrany za pośrednictwem serwisu YouTube)

Szmydt Wojciech SOLIDNA FIRMA
Wojciech Szmydt SOLIDNA FIRMA

Nowe oryginalne klocki LEGO® 60197 City Pociąg pasażerski. 

Gwarancja: 24 m-ce dla konsumenta.

Opis szczegółowy:

Masz ochotę na ciekawą przejażdżkę? Wsiądź do eleganckiego pociągu z zestawu LEGO City 60197 Pociąg pasażerski i kup w kawiarni przekąskę na drogę. Możesz obserwować, jak zmienia się krajobraz za oknem, albo uciąć sobie drzemkę w fotelu. Dzyń dzyń! Obudź się, pociąg zbliża się do stacji. Czas wyruszyć na kolejną przygodę w mieście LEGO City! Podróżuj po mieście LEGO City komfortowym pociągiem pasażerskim! Poprowadź elegancki pociąg pasażerski z serii LEGO City wyposażony w silnik z 10-biegowym pilotem Bluetooth, dwa wagony, okrągły tor, peron do zbudowania i sygnalizację oraz cztery minifigurki. Wsiądź do pociągu z zestawu LEGO City 60197 Pociąg pasażerski! Ten ciekawy pojazd wyposażony jest w silnik z 10-biegowym pilotem Bluetooth i otwieranym „nosem”, kabinę maszynisty z otwieranym oknem oraz dwa wagony z siedzeniami, stolikami i zdejmowanymi dachami. W zestawie jest także okrągły tor składający się z 16 zakrzywionych i 4 prostych fragmentów, peron do zbudowania z dwoma siedzeniami i mapą połączeń kolejowych, sygnalizacja kolejowa oraz cztery minifigurki LEGO.

 • w zestawie cztery minifigurki LEGO: dwoje pasażerów, konduktor pociągu i pracownik kolei
 • pojazd wyposażony jest w silnik z 10-biegowym pilotem Bluetooth i otwieranym „nosem”, pantograf na dachu, kabinę maszynisty z otwieranym oknem oraz panelem sterowania, kawiarnię ze zdejmowanym dachem i stolikami oraz wagon pasażerski z siedzeniami, stolikami oraz zdejmowanymi dachami
 • w zestawie jest także peron z dwoma siedzeniami i mapą połączeń kolejowych, okrągły tor składający się z 16 zakrzywionych i 4 prostych fragmentów torów oraz słup z sygnalizacją kolejową do zbudowania.
 • akcesoria: trzy kubki, trzy muffinki, hot dog, rogalik, torba listonoszka oraz walizka z pudełkiem klocków LEGO w środku
 • podnieś dach, by zajrzeć do wagonu pasażerskiego wypełnionego ciekawymi detalami
 • steruj pociągiem za pomocą 10-biegowego pilota Bluetooth
 • podjedź do peronu, by pasażerowie mogli wsiąść i wysiąść
 • tory można układać na różne sposoby dopasowane do stylu różnych miast
 • produkt wymaga baterii (brak w zestawie). Typ i liczbę potrzebnych baterii znajdziesz na opakowaniu produktu
 • pilot Bluetooth dołączony do zestawu nie jest zgodny ze starszymi modelami pociągów LEGO sterowanych na podczerwień
 • pociąg pasażerski z wagonami ma ok. 11 cm wysokości, 69 cm długości i 5 cm szerokości
 • fragment z silnikiem ma ok. 11 cm wysokości, 26 cm długości i 5 cm szerokości
 • peron ma ok. 7 cm wysokości, 11 cm szerokości i 6 cm głębokości

 

Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Działem Handlowym lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Dział Handlowy sklepu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl