Kategorie

LEGO® 70652 Ninjago Zwiastun Burzy

Producent: LEGO®
Dostępność:
szt.
124,45 zł

Zobacz film poglądowy (stanowi on wyłącznie ogólnodostępny materiał informacyjny pobrany za pośrednictwem serwisu YouTube)

Szmydt Wojciech SOLIDNA FIRMA
Wojciech Szmydt SOLIDNA FIRMA

Nowe oryginalne klocki LEGO® 70652 Ninjago Zwiastun Burzy .

Towar zapakowany w oryginalne pudełko producenta.

Gwarancja 24 m-ce.

 

Uwolnij smoki! Łowcy smoków uwięzili ninja Zane’a, ale Jay na niebieskim Smoku Błyskawicy już spieszy mu na ratunek. Przy okazji odzyska smoczy napierśnik!

 

Nazwa: LEGO NINJAGO, klocki Zwiastun burzy, 70652
Producent: LEGO
Marka: Lego
Licencja: Lego Ninjago
Seria: LEGO NINJAGO
Wiek: 8-14
Płeć: chłopiec
Wymiary w opakowaniu [mm]: 260 x 60 x 380
Materiał: tworzywo sztuczne

 

Opis szczegółowy:

Dosiądź razem z Jayem smoka błyskawic strzelającego kulistymi błyskawicami z paszczy w zestawie LEGO® NINJAGO® 70652 Zwiastun burzy! Uważaj — Beznogi próbuje spętać to potężne monstrum swoim Łańcuchem Zemsty! Machnij ogonem smoka, by go odepchnąć, i pomóż Zane'owi w pojedynku z Mordką. Czy uda Ci się pokonać Łowców Smoków ostrzem z kości smoka i zdobyć cenny smoczy napierśnik? 
Poraź wrogów mocą Zwiastuna burzy!
Walcz o smoczą zbroję na grzbiecie Zwiastuna burzy — smoka błyskawic z serii LEGO® NINJAGO® z otwieraną paszczą, sprężynowymi działkami do strzelania „błyskawicami” i machającym ogonem. W zestawie również cztery minifigurki.
Leć razem z Jayem i smokiem błyskawic z zestawu LEGO® NINJAGO® 70652 Zwiastun burzy do walki przeciwko Beznogiemu i Mordce, by zdobyć smoczą zbroję. Wystrzel „błyskawice” z miotaczy klocków umieszczonych w paszczy ruchomego smoka. Model ma także zdejmowane siodło dla minifigurki, funkcję machania ogonem oraz miejsca, w których można przyczepić hak Beznogiego — Łowcy Smoków. W zestawie znajduje się też cokół na smoczy napierśnik do zebrania oraz cztery minifigurki LEGO NINJAGO z bronią — w tym ostrzem z kości smoka do zebrania — dzięki czemu zabawa w odgrywanie bitew będzie jeszcze ciekawsza.

 • w zestawie cztery minifigurki LEGO® NINJAGO®: Jay, Zane, Beznogi i Mordka
 • smok błyskawic Zwiastun burzy ma zdejmowane siodło dla minifigurki z przyczepionymi lejcami, otwierane szczęki z dwoma sprężynowymi działkami do strzelania „błyskawicami”, ruchomą szyję, skrzydła, nogi i stopy, funkcję machania ogonem oraz cztery miejsca, w których można przyczepić Łańcuch Zemsty Beznogiego - Łowcy Smoków
 • otwórz szczęki smoka i wystrzel ze sprężynowych działek
 • na cokole znajduje się odczepiany element smoczej zbroi: smoczy napierśnik
 • broń: ostrze z kości smoka do zebrania, kusarigama i tanto Jaya, katana do zbudowania oraz łuk i strzała Zane’a, Łańcuch Zemsty i miecz do zbudowania Beznogiego oraz katana do zbudowania i włócznia Mordki
 • ten fajny zestaw dla dzieci zawiera także kołczan Jaya.
 • odtwórz wspaniałe sceny akcji ninja z serialu telewizyjnego NINJAGO® Mistrzowie Spinjitzu
 • inne części smoczej zbroi do zebrania znajdziesz w zestawach 70650 Skrzydło przeznaczenia, 70653 Firstbourne, 70654 Dieselnauta oraz 70655 Smocza jama
 • wpraw w ruch Zwiastuna burzy dzięki Zestawowi kreatywnemu LEGO® BOOST 17101 (sprzedawany oddzielnie). Połącz zestawy, pobierz darmową aplikację LEGO BOOST i zaprogramuj smoka aby strzelał ogniowymi pociskami oraz, wykorzystując czujnik koloru, stwórz fotel-katapultę. Odkryj te i wiele innych możliwości! Więcej informacji znajdziesz na stronie LEGO.pl/BOOST. Nie zapomij spytać rodziców o zgodę.
 • zwiastun burzy ma ok. 12 cm wysokości, 49 cm długości i 14 cm szerokości.
 • wiek: 8-14 lat

Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Działem Handlowym lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Dział Handlowy sklepu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl