Kategorie

Przed chwilą kupiono

LEGO® 60141 City Posterunek policji
Philips  Blender Philips HR 1673 / 90  kruszy lód
LEGO® 76049 Super Heroes Kosmiczna misja Avenjet
LEGO® 42078 TECHNIC,Truck Mack Anthem. Model 2 w 1
LEGO® 60204 City Town Szpital
LEGO® 70617 Ninjago Movie Świątynia broni ostatecznej
Karta pamięci Kingston CompactFlash 8 GB (CF/8GB)

LEGO® 41180 Elves Magiczny Zamek Ragany

Producent: LEGO®
Dostępność:
szt.
318,45 zł

 Zobacz video (stanowi ono wyłącznie ogólnodostępny materiał informacyjny pobrany za pośrednictwem serwisu YouTube)

Szmydt Wojciech SOLIDNA FIRMA
Wojciech Szmydt SOLIDNA FIRMA

Nowe oryginalne klocki  LEGO® 41180 Elves Magiczny Zamek Ragany .Gwarancja 24 m-ce.

Opis produktu :

Dołącz do Naidy i Airy, które postanowiły wślizgnąć się do Magicznego Mrocznego Zamku i ostatecznie rozprawić się z Raganą!
Odkryj, jak dostać się do zamku, aby zaskoczyć Raganę w trakcie przygotowywania eliksirów. Czy Naidzie i Airze uda się ją przechytrzyć, a potem zamknąć w zamkowym lochu?
Potrzebują Twojej pomocy! Zamek jest wspaniały!
Zbadaj go, ale uwaga na pułapki. Odzyskać jajo pięknej i wyjątkowej smoczej księżniczki, zanim Ragana zdąży się ulotnić.

Dołącz do Naidy i Airy, które postanowiły wślizgnąć się do Magicznego Mrocznego Zamku i ostatecznie rozprawić się z Raganą! Odkryj, jak dostać się do zamku, aby zaskoczyć Raganę w trakcie przygotowywania eliksirów. Czy Naidzie i Airze uda się ją przechytrzyć, a potem zamknąć w zamkowym lochu? Potrzebują Twojej pomocy! Zamek jest wspaniały! Zbadaj go, ale uwaga na pułapki. Odzyskać jajo pięknej i wyjątkowej smoczej księżniczki, zanim Ragana zdąży się ulotnić.

 

Szczegółowe informacje:

• W zestawie minilaleczki Ragana, Naida i Aira, a do tego mała smocza księżniczka Estari i zły kot Jynx.
• W zestawie 3-poziomowy zamek z otwieranymi drzwiami, lochem z zapadnią, przechylanym mostem, pokojem dziennym i kominkiem na parterze oraz sypialnią i łóżkiem, które mieści w sobie skrytkę.
• Zawiera także nadrzewne posłanie Jynxa, zamkowe proporce, garderobę Ragany i Jynxa z lustrami oraz akcesoria kosmetyczne.
• Przechyl most i trzymaj elfy z dala od smoczego jaja.
• Obróć tron Ragany, by odkryć zapadnię, która prowadzi do lochu.
• W zestawie akcesoria: Księga Smoków, klepsydra, specjalne płaszcze i kaptury dla Naidy i Airy, mapa, 4 butelki, 3 czereśnie, szczotka do włosów, pochodnia, lusterko, 2 klocki z rysunkiem sushi, kubek, czarodziejska laska, miska na wodę, zlew, mydło, lustro, kocioł, tabliczka czekolady, list oraz przepis na eliksir.
• Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat.
• Magiczny Mroczny Zamek ma ok. 30 cm wysokości, 38 cm szerokości i 14 cm głębokości.


W pudełku 1040 elementów.

Dział: Gry / Zabawki

Rodzaj zabawki: Lego
Lego: Lego Elves

Producent: Lego
Wymiary opakowania: 480x378
Wiek: 6-9, 10-14

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Działem Handlowym lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Dział Handlowy sklepu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl