Kategorie

LEGO® Friends - 41313 Basen w Heartlake

Producent: LEGO®
Dostępność:
szt.
158,45 zł

Zobacz film poglądowy (stanowi on wyłącznie ogólnodostępny materiał informacyjny pobrany za pośrednictwem serwisu YouTube)

Szmydt Wojciech SOLIDNA FIRMA
Wojciech Szmydt SOLIDNA FIRMA

Nowe oryginalne klocki LEGO® Friends - 41313 Basen w Heartlake.

Gwarancja 24 m-ce.

Nazwa: LEGO Friends, klocki Basen w Heartlake, 41313
Producent: LEGO
Marka: Lego
Seria: LEGO Friends
Wiek: 6-12
Przedział wiekowy: 5-7 lat8-11 lat
Płeć: dziewczynka
Wymiary w opakowaniu [mm]: 480 x 74 x 282
Waga w opakowaniu [g]: 1030
Materiał: tworzywo sztuczne 

 

Opis szczegółowy:

Dołącz do Andrei i Martiny, które postanowiły się pochlapać i szaleją na basenowej zjeżdżalni. Odbij się od trampoliny, skocz na główkę i machnij kilka długości basenu, żeby nie wyjść z wprawy. Później możesz podpłynąć do wodnego baru na zimny napój. Później możesz odpocząć w jacuzzi albo zrelaksować się na leżance, czytając czasopismo. Chcesz się odświeżyć? Nie ma sprawy, możesz to zrobić w łazience albo pod prysznicem, który znajduje się za akwarium. To właśnie tutaj przyjaciele z Heartlake spotykają się, by bawić się i wygrzewać na słońcu.

  • zawartość zestawu: minilaleczka Andrea i Martina, basen, jacuzzi i miejsce do wypoczynku z leżanką, a także łazienka i stanowisko ratownika.
  • basen wyposażony jest w krętą zjeżdżalnię, trampolinę, dmuchane koło, materac, akwarium, prysznic, ekran TV, dwa głośniki, fontannę, wodny bar i schodki prowadzące do miejsca wypoczynku z jacuzzi
  • łazienka ma uchylne drzwi, toaletę, umywalkę i otwieraną szafkę
  • akcesoria: piłka, okulary, wiśnie, ananas, rachunek, gazeta, kosz i porcja lodów
  • wymiary odkrytego basenu z wodnym barem: 180x240x230 mm
  • wymiary strefy z jacuzzi i leżanką: 70x120x40 mm
  • wymiary bloku z toaletą: 90x60x40 mm
  • stanowisko ratownika: 70x30x30 mm
  • wiek: 6-12 lat
  • produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Działem Handlowym lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Dział Handlowy sklepu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl