Kategorie

LEGO® Super Heroes Batman Strach na wróble 76054

Producent: LEGO®
Dostępność:
Towar jest dostępny. Wysyłamy w 24 h ( dotyczy dni roboczych )
szt.
251,63 zł

 Zobacz film promocyjny (stanowi ono wyłącznie ogólnodostępny materiał informacyjny pobrany za pośrednictwem serwisu YouTube)

Szmydt Wojciech SOLIDNA FIRMA
Wojciech Szmydt SOLIDNA FIRMA

Nowe oryginalne klocki LEGO® Super Heroes Batman Strach na wróble 76054.

Gwarancja 24 m-ce.

Opis szczegółowy:

Batman™ w masce gazowej i Blue Beetle™ mkną w batkopterze na pomoc przerażonemu farmerowi. Zatrzymaj kombajn zanim dogodni on traktor — ale uważaj na miotacz klocków Scarecrowa, bo możesz zatruć się toksyną strachu! Wyślij Blue Beetle'a do powietrznej walki z Killer Mothem! Nie pozwól złoczyńcom uwięzić farmera w zbiorniku z toksyną strachu na kombajnie! Jeśli ich nie powstrzymasz, mogą zatruć toksyną całe Gotham!
 

Parametry produktu:

Typ Konstrukcyjne
Dla dzieci w wieku od 7 lat
Kategoria wielkości klocków Średnie
Wyprodukowano na terenie UE Tak
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 28,2 x 6,1 x 48 cm
Liczba elementów w zestawie 563 szt.

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Działem Handlowym lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Dział Handlowy sklepu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl