Kategorie

Przed chwilą kupiono

LEGO® 75187 Star Wars BB-8 Ostatni Jedi
LEGO® 42054 Technic Claas Xerion 5000 Trac VC
LEGO® 70317 Nexo Knights Fortrex
LEGO® 75102 Star Wars  X-Wing Fighter Poe'a
LEGO® 41180 Elves Magiczny Zamek Ragany
LEGO®  60124 City Baza Badaczy Wulkanów
LEGO® 60110 City Remiza Strażacka
LEGO® 60052 City Pociąg Towarowy
Ciśnieniomierz TECH-MED TMA-7000M z zasilaczem ( z funkcją mowy )

Lokówko-suszarka BaByliss 2736E

Producent: BABYLISS
Dostępność:
Towar jest dostępny. Wysyłamy w 24 h ( dotyczy dni roboczych )
szt.
189,35 zł


Nowa oryginalna lokówko-suszarka BaByliss 2736E - NOWOŚĆ!!!

Lokówko-suszarka BaByliss 2736E pomoże Ci w łatwy i przyjemny sposób ułożyć włosy- chłodny nawiew.

 

Lokówko-suszarka BaByliss 2736E jest przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów dzięki specjalnemu systemowi Tensio Control System. Lokosuszarka została wyposażona w 2 okrągłe szczotki o średnicy 50 mm i 20 mm, które umożliwią profesjonalną stylizacje w domu. Szczotka posiada dwa kierunki obrotu do stylizacji włosów "na zewnątrz" i "do wewnątrz". Korzystanie z urządzenia ułatwi Ci możliwość wyboru spośród 2 zakresów mocy grzewczej i funkcji użycia chłodnego nawiewu. Lokosuszarka jest ponadto wyjątkowo wygodna i prosta w obsłudze. Dodatkowym atutem urządzenia jest ciekawy wygląd. Ponadto lokosuszarka BaByliss 2736E eliminuje puszenie się i elektryczność statyczną włosów. Model posiada odchylany filtr tylny co umożliwia jego czyszczenie. Kabel obrotowy pozwala na swobodne korzystanie z urządzania. W zestawie oprócz lokosuszarki i 2 okrągłych szczotek znajdziemy: głowice prostującą, koncentrator oraz kosmetyczkę.

 Jak używać lokówko-suszarki?

 Przy użyciu lokówko-suszarki z obrotową szczotką możesz wyprostować włosy, dodać im objętości, nadać pożądany kształt i uzyskać perfekcyjną fryzurę. Poniżej znajdują się 4 proste kroki, aby uzyskać pożądany efekt:

 Krok 1 Podziel włosy na kilka sekcji, podnieś do góry i przypnij spinką lub klipsem motylkowym u nasady włosów. Wybierz jedno pasmo.

 Krok 2 Zawiń włosy na szczotkę i przesuń przycisk do pozycji działania. Gdy zapoznasz się lepiej z obsługą lokosuszarki z obrotową szczotką, możesz zwiększyć prędkość obrotów.

 Krok 3 Naciskaj przycisk ">" lub "<" w zależności od efektu jaki chcesz uzyskać. ">" służy do podwinięcia końcówek do wewnątrz, "<" do wywinięcia końcówek na zewnątrz.

 Krok 4 Umieść szczotkę pod pasmem włosów, zaczynając od nasady włosów, cały czas naciskając przycisk ">" lub "<". Przesuwaj szczotkę w dół, aż do końcówek. Każde pasmo przeciągnij raz, i zacznij tą samą czynność na kolejnym paśmie. Aby uzyskać długotrwały efekt, użyj na koniec funkcji chłodnego nawiewu powietrza.

Specyfikacja techniczna:

Moc:
1000 W
Nadmuch
2 stopniowy + zimny nadmuch
Regulacja temperatury:
2 stopniowa
Kolor:
ciemny fiolet
Rodzaj wykończenia
tworzywo sztuczne
Cechy dodatkowe
38 mm ceramiczna szczotka obrotowa
obrotowy przewód
jonizacja
przechylany filtr tylny
Zawartość opakowania
lokówko-suszarka
instrukcja obsługi
gwarancja
Produkt dopuszczony do obrotu w Polsce
 tak

 

Gwarancja 36 m-cy,serwis w Polsce.

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Działem Handlowym lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Dział Handlowy sklepu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl