Kategorie

FAQ

NAJCZĘSTSZE PYTANIA (FAQ)

1. Czy wyświetlana cena jest ceną brutto?
Odp: TAK.

2. Czy cena obejmuje koszty wysyłki?
Odp: Nie. Koszty wysyłki są doliczane osobno. Są one automatycznie naliczane przy końcowym rozrachunku. Tabelę kosztów wysyłki można również zobaczyć w zakładce Koszty Wysyłki.

3. Czy wystawiamy faktury VAT?
Odp: Tak. Wystarczy tylko przy składaniu zamówienia zaznaczyć opcję "faktura VAT" oraz jeśli ma być ona na firmę opcję "firma" i wypełnić odpowiednie pola.

4. Czy mogę otrzymać kilka faktur na towary z jednego zamówienia?
Odp: Nie. Faktura obejmuje wszystkie towary znajdujące się w przesyłce. Fakturę dołączamy do każdej przesyłki. Jeśli chcesz mieć poszczególne towary na oddzielnych fakturach, musisz złożyć oddzielne zamówienia lub skontaktować się z nami.

5. Jak zamawiać w naszym sklepie?
Odp: Szczegółowa instrukcja znajduje się w zakładce JAK ZAMAWIAĆ.

6. Jak wyglądają zasady gwarancji?
Odp: Każdy nasz produkt objęty jest gwarancją. Okres gwarancji znajduje się na karcie produktu. Podstawą do uznania gwarancji jest paragon lub faktura VAT. Reklamowany towar należy zapakować i wysłać na adres:
Dział Reklamacji i Zwrotów

Wojciech Szmydt ”SOLIDNA FIRMA”,

ul. Św. Jana 19, 88-170 Pakość

7. Czy obsługujemy hurt?
Odp: Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej, lecz o więcej informacji prosimy skontaktować się znami pod mailem: kontakt@expressbuy.pl

8. Ile trwa wysyłka z magazynu do klienta?
Odp: Na przybliżony czas wysyłki składa się czas wyświetlany przy produkcie (np. dostępne w 24h) + czas doręczenia dostawcy pocztowego (np. list ekonomiczny polecony) = 0 + 3dni = 3 dni

9. Przesyłka nie dotarła do mnie jeszcze co robic?
Odp: Prosimy o kontakt mailowy. Wyjaśniamy sprawy na bieżąco.
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl