• Pendrive Transcend JetFlash 500 4GB USB 2.0 (Red) Model TS4GJF500

Czarna pamięć flash USB 2.0 JetFlash 500 4 GB z czerwonym suwakiem firmy Transcend to kompaktowy i przenośny sposób na przechowywanie i udostępnianie danych.

18.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 20
Usługa transportowa - kurier DHL 20
Usługa transportowa - kurier DHL Business 22.5
Usługa transportowa (POBRANIE) - kurier DHL 25.5
Usługa transportowa (POBRANIE) - kurier DHL Business 27.5
Usługa transportowa - kurier DHL Express 27.5
Usługa transportowa (POBRANIE) - kurier DHL Express 32.5
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 523518787

Zostaw telefon

 

Nowy oryginalny pendrive Transcend JetFlash 500 4GB USB 2.0 (Red) Model TS4GJF500.

Choć USB 2.0 jest już starszą generacją to wciąż jest niezwykle często stosowany w pendrive’ach charakteryzujących się niską ceną. Wsteczna kompatybilność pozwala nam na podłączenie pendrive z tym interfejsem do komputerów wyposażonych w nowsze generacje interfejsu USB, a optymalna przepustowość wystarcza do podstawowych zastosowań.

Czarna pamięć flash USB 2.0 JetFlash 500 4 GB z czerwonym suwakiem firmy Transcend to kompaktowy i przenośny sposób na przechowywanie i udostępnianie danych. Złącze ma przesuwną konstrukcję bez nasadki, co eliminuje kłopoty związane z wyjmowaniem i zakładaniem nasadki, a także możliwość zgubienia nasadki. Dysk ma nierozłączną obudowę zewnętrzną, która została połączona technologią zgrzewania ultradźwiękowego, aby zapewnić wytrzymałość i trwałość, a także atrakcyjność dotykową i wizualną.

Dysk jest w pełni zgodny z USB 2.0 i jest zasilany z magistrali, co umożliwia korzystanie z technologii plug-and-play, bez konieczności stosowania sterowników, baterii ani zewnętrznego zasilania. Łącznik przesuwny eliminuje konieczność stosowania niewygodnych zaślepek. Innowacyjny mechanizm wysuwania i chowania umożliwia wysunięcie lub schowanie łącznika jednym ruchem kciuka. Nierozłączna obudowa zewnętrzna została połączona technologią zgrzewania ultradźwiękowego, co zapewnia wytrzymałość i trwałość, a także atrakcyjność dotykową i wizualną. 

 

  • InterfejsUSB 2.0
  • Pojemność4 GB
  • Szybkość odczytudo 14 MB/s
  • Szybkość zapisudo 4 MB/s
  • SzyfrowanieNie

 

Memory capacity 4 GB
Interfaces USB 2.0
Writing 4 MBps
Reading 13 MBps
Storage media features retractable USB port
Colour Red
Weight 10 g
Dim (W x H x D) 21 x 9 x 63 mm
Width 21 mm
Height 9 mm
Depth 63 mm
Connection USB 2.0
Product type USB stick
Obsługiwane formaty plików: BMP, JPEG, TIFF, RAW, RAF, ORF, CRW, X3F, MRW, RIFF (WAV i AVI), MP3, PDF, Office Docs (Microsoft Word/Excel/PowerPoint). Gdy opcja zaawansowanego odzyskiwania jest włączona, obsługiwanych będzie więcej typów plików, takich jak doc, ppt, xls, docx, pptx i xlsx.
Gwarancja 24 m-ce.
Uwaga:   działanie może być różne w zależności od konfiguracji sprzętowej i aplikacji programowej 
*Część podanej pamięci w urządzeniu Flash wykorzystana jest na sformatowanie i inne funkcje i stąd nie jest ona dostępna do zapisywania danych. Faktyczna dostępna pojemność może być mniejsza niż podana dla danego produktu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie